Dorota Hryniewiecka-Firlej - PERSONALITY OF THE YEAR 2016

kontakt

Pfizer Polska Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa

Pfizer Trading Polska Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16B
02-092 Warszawa
Kontakt telefoniczny
+48 22 335 61 00
Fax
+48 22 335 61 11
e-mail [email protected]
Kapitał zakładowy Pfizer Polska Sp. z o.o.
33 860 000 zł
NIP
521-31-15-586
Regon
011225176

Kapitał zakładowy Pfizer Trading Polska Sp. z o.o.
11 050 000 zł
NIP
521-33-28-885
Regon
140038400

Plejada europejskich gwiazd nauki, biznesu i polityki zebrała się w warszawskim hotelu Sheraton, 26 i 27 kwietnia br. podczas piątej edycji „European Executive Forum”, międzynarodowego kongresu o tematyce przywództwa i zarządzania. Podczas uroczystej Gali „European Leadership Award”,  tytuł PERSONALITY OF THE YEAR  2016 został przyznany Dorocie Hryniewieckiej-Firlej, Prezes Zarządu Pfizer Polska i Prezes Zarządu INFARMY. To nagroda przyznawana przedstawicielom biznesu o wybitnym autorytecie, zaangażowanym nie tylko w rozwój gospodarczy, ale i sprawy społecznie, rozpoznawalnym poza reprezentowaną przez siebie branżą.

 

 

Dorota Hryniewiecka-Firlej,  wyjątkowa menedżer i wyjątkowy człowiek, oprócz wielu innych zadań, kierując Związkiem Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA podejmuje inicjatywy, które pozytywnie wpływają na tworzenie rozwiązań systemowych w dziedzinie ochrony zdrowia w Polsce. Jej misją – jak sama twierdzi – jest łączyć, a nie dzielić branżę farmaceutyczną, która jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów produkcyjnych, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Ma rzadko spotykaną charyzmę i dar łączenia spolaryzowanych stanowisk, pozornie niemożliwych do pogodzenia. Rozumiejąc siłę dialogu, zawsze szuka złotego środka, co skutkuje rozwiązaniami satysfakcjonującymi dla wszystkich stron.  Jej zaangażowanie procentuje – jako osoba zarządzająca skupia się nie tylko na zyskach – w  sposób szczególny dba o dobro pracowników i rozwój polskiej gospodarki poprzez wdrażanie najwyższych standardów biznesowych.

 

W Kapitule „European Leadership Award” zasiadają znakomite osobistości świata nauki i biznesu: Prof. Michał Kleiber, Przewodniczący Rady Przedsiębiorczości, Zarządzania i Innowacji, Prezes Polskiej Akademii Nauk w latach 2007-2015;  porf. Witold Bielecki, Rektor Akademii Leona Koźmińskiego, prof. Wiesław Nowiński, naukowiec, Agency for Science, Technology and Research w Singapurze, prof. Krzysztof Obłój, ekspert zarządzania strategicznego i międzynarodowego na Akademii Leona Koźmińskiego i Uniwersytecie Warszawskim; prof. Witold Orłowski, członek Narodowej Rady Rozwoju przy Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej, Rektor Akademii Finansów i Biznesu Vistula, Główny Doradca Ekonomiczny PwC Polska; prof. Marek Rocki, rektor Szkoły Głównej Handlowej.