Ścieżki kariery

Dlaczego warto rozwijać się w Pfizer?

Wierzymy, że różnorodność doświadczeń naszych pracowników tworzy unikalność Pfizer i pomaga nam każdego dnia wywierać bardziej pozytywny wpływ na zdrowie wszystkich ludzi na całym świecie. Dlatego jako jeden z globalnych liderów w branży biofarmaceutycznej Pfizer zatrudnia wysoko wykwalifikowanych pracowników, oferując im dostęp do wielu zasobów i światowej klasy narzędzi oraz daje możliwość uczestnictwa w pracach nad przełomowymi projektami i badaniami. Pfizer angażuje się w rozwój pracowników dając im jedne z najlepszych możliwości rozwoju kariery dostępnych w tej branży. Firma Pfizer jest konsekwentnie uznawana za jedną z najbardziej podziwianych firm na świecie, która oferuje swoim pracownikom możliwość rozwoju zawodowego. 

 

Pracowników Pfizer motywuje praca w organizacji, która jest ciekawa i dynamiczna. Kariera w Pfizer jest ukierunkowana na rozwój kompetencji z różnych obszarów np., marketing, polityka zdrowotna, sprzedaż. W ciągu roku każdy pracownik rozmawia z przełożonym o rozwoju umiejętności i kompetencji, które będą w przyszłości potrzebne mu do wykonywania danej pracy. Rozwój możliwy jest dzięki funkcjonowaniu w środowisku pracy, które jest dynamiczne i  pełne wyzwań. Pracownicy sprzedaży mogą rozwijać swoje kompetencje z innych obszarów poprzez przejmowanie nowych obowiązków lub oddelegowanie do wykonywania pracy na innym stanowisku np. w Dziale Marketingu. Ponadto dla osób chcących rozwijać swoje doświadczenie w strukturach międzynarodowych, Pfizer zapewnia możliwość doskonalenia zawodowego w innych krajach. Taki sposób funkcjonowania daje możliwość zdobycia nowej wiedzy, szerszej perspektywy i zrozumienie działalności Pfizer na rynku lokalnym i międzynarodowym. 

Jeśli jesteś zainteresowany karierą w Pfizer w Polsce lub w innych naszych oddziałach na całym świecie sprawdź informacje o aktualnie prowadzonych przez nas procesach rekrutacyjnych i odwiedź stronę https://pfizer.wd1.myworkdayjobs.com/PfizerCareers