Dołącz do zespołu Pfizer

Nasi pracownicy przyczyniają się do sukcesu Pfizer na świecie. Dlatego też proces rekrutacyjny stanowi istotny element naszej strategii. Chcemy pozyskać pracowników, którzy mają wysoką motywację do działania jak również są przygotowani na proces ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji zawodowych. Wierzymy, iż tylko taka postawa umożliwia prawdziwie efektywny rozwój.

 

Proces rekrutacji w Pfizer składa się z kilku etapów: 

  1. Przygotowanie aktualnego CV w wymaganym języku i wysłanie go do globalnego systemu rekrutacyjnego https://pfizer.wd1.myworkdayjobs.com/PfizerCareers lub aplikowanie poprzez lokalne portale rekrutacyjne.
  2. Następnie pracownik działu Human Resources zajmie się analizą aplikacji pod kątem wymaganego doświadczenia, kompetencji oraz umiejętności. Jeśli Twoja aplikacja zostanie pozytywnie rozpatrzona zostaniesz zaproszony do kolejnego etapu.
  3. Podczas rozmowy telefonicznej lub spotkania w siedzibie naszej firmy z pracownikiem działu Human Resources, zostaniesz poproszony o przedstawienie swoich kompetencji w trakcie wywiadu. W zależności od stanowiska, etap ten poprowadzi menedżer zatrudniający lub pracownik Human Resources.
  4. Jeśli jest to wymagane możesz zostać zaproszony na testy lub tzw. Assesment Center, które zweryfikują Twoje predyspozycje.
  5. W kolejnym etapie zostaniesz zaproszony na spotkanie z menedżerem wyższego szczebla, po którym zapadnie finalna decyzja o zatrudnieniu kandydata.

Proces rekrutacji może trwać kilka tygodni, gdyż jest to czas poświęcony na bardzo staranne dobranie pracowników, którzy będą w przyszłości rozwijać się w strukturach naszej firmy.   

 

Co roku prowadzimy również nabór do Programu Staży lub Praktyk, gdzie wyselekcjonowana grupa studentów i absolwentów zapoznaje się z funkcjonowaniem firmy i  pracą w poszczególnych działach np. w Dziale Rozwoju Biznesu i Analiz gdzie mają możliwość uczestnictwa w projektach mających na celu rozwój portfela produktów i leków firmy Pfizer.